Databáze FIRMA profi

On-line knihovna FIRMA profi je určena pro jednatele, akcionáře, ředitele, společníky a další vedoucí pracovníky. Obsahuje komplexní informace pro řízení a chod společností a praktické rady, jak podnikat v ČR.
On-line forma umožňuje pružně reagovat na legislativní změny, a naleznete zde vždy garantované informace od odborníků z praxe, které Vám pomohou ve Vaší každodenní pracovní činnosti.

Více informací

FIRMA profi

 • Nejrozsáhlejší komentář k  novému občanskému zákoníku v ČR a komentář k zákonu o obchodních korporacích
 • Vzory smluv podle nové právní úpravy ihned k tisku
 • Právní předpisy s vyznačenými změnami
 • Nejnovější judikatura
Více informací
image01

Co všechno získáte s databází FIRMA PROFI

 • Bezplatný odpovědní servis
 • Systém vzdělávání pomocí on-line seminářů a videoseminářů
Více informací
image01

O tomto produktu


Chcete-li zjistit o on-line knihovně FIRMA profi více, rozklikněte si níže umístěné odkazy, kde jsou její vlastnosti vysvětleny podrobněji.

 • Firma profi

  Firma profi je on-line knihovna zaměřená na řízení a chod společnosti. Věnuje se všem druhům podnikání. Je určena zejména jednatelům, akcionářům, ředitelům, společníkům a všem ostatním řídícím pracovníkům. Připravujeme pro Vás texty a články, které Vám pomůžou při Vaší každodenní činnosti. Právo, pracovněprávní vztahy, řízení společnosti, daně – to vše u nás naleznete. Obsah knihovny je denně aktualizován a připravují jej pro Vás odborníci na danou problematiku.

  Firma profi má jednoduché ovládání. Svůj dotaz po zadání do našeptávače snadno upřesníte pomocí inteligentních filtrů. Ty Vám nabídnou pouze ty nejrelevantnější odpovědi. Příspěvky si můžete vyhledat podle určitého časového období. To oceníte například tehdy, když Vás bude zajímat rozdílná právní úprava zákona o obchodních korporacích oproti obchodnímu zákoníku.

  Firma profi Vám nabízí možnost rychle vyhledat např. vzor smlouvy při neočekávaném jednání, můžete se spolehnout na jeho aktuálnost a my Vám pochopitelně garantujeme správnost dokumentu.

  Firma profi Vám také nabízí bezplatný odpovědní servis, který Vám pomůže v případě, že si nebudete jisti. 

 • Obsah

  Řízení a chod společnosti

                                     Chcete začít podnikat? Víte, jaké náležitosti v dnešní době potřebujete k založení firmy? Nebo již podnikáte a chcete mít ucelené informace o řízení firmy, jejich orgánech a povinnostech vůči státu. To vše naleznete v on-line knihovně FIRMA profi.

  Pracovněprávní vztahy

                                     Odborné texty a články z oblasti pracovněprávních vztahů. Vznik a zánik pracovního poměru, odměňování, povinné odvody za zaměstnance a další důležité informace, které Vám pomohou v této oblasti.

  Čerpání dotací

                                     Informace z oblasti čerpání národních či evropských dotačních programů. V oblasti evropských fondů se zaměřujeme na nové programové období 2014-2020. Cílem článků je seznámit žadatele s čerpáním dotací od podání žádosti až po konečné schválení.

  Veřejné zakázky 

                                     Odborné texty z oblasti veřejných zakázek. Dozvíte se, jak postupovat při vypsání veřejné zakázky, jak vést zadávací řízení a obecně jak postupovat v problematice veřejných zakázek.

   

  Typy a počty dokumentů

   

                                     více jak 15 000 článků

                                     více jak 2 300 vzorů

                                     více jak 3 600 judikátů

                                     více jak 3000 komentářů

 • Služby

  Bezplatný odpovědní servis

  Narazíte-li na problém, na který jste nenalezli přes intuitivní vyhledávání odpověď, je Vám k dispozici bezplatný odpovědní servis. Stačí napsat dotaz a písemnou odpověď od odborníka získáte nejpozději do 3 týdnů.

  On-line semináře

  Celoživotní vzdělávání je v dnešní době velmi žádoucí a člověk tím získává nové možnosti na pracovním trhu. On-line vzdělávání Vám ušetří čas i peníze a na videa ze seminářů se můžete kdykoliv později podívat. On-line semináře vždy vede odborník na danou problematiku.

   

Jaký modul vybrat?

Přehled modulů


* Ceny jsou uvedeny bez DPH v platné výši

Přejete si nás kontaktovat?


Input:

Váš požadavek:

Vyplňte prosím následující formulář, v brzké době Vás budeme kontaktovat za účelem sjednání multilicence, testování či zodpovězení Vašeho dotazu:

Multilicence

Pro získání možnosti bezplatného testování je nutné vyplnit správně kontaktní telefon a Váš email.

Na Vámi uvedený telefon Vás budeme kontaktovat nejpozději do druhého pracovního dne, abychom s Vámi domluvili jak Vámi preferovaný termín počátku testování, tak i Vámi vybraný modul, který chcete otestovat.

Na Vámi uvedený email Vám následně zašleme vygenerované přístupové testovací přístupy. 

Bez ověření správnosti Vašeho telefonu a emailu tedy není možné požadované testování poskytnout. Děkujeme za pochopení.

Napište Váš dotaz
Vaše údaje