Dvanáct pravidel bezchybné češtiny
12Dvanácté pravidlo bezchybné češtiny
13Závěrečný test

 

Jak nechybovat v obchodní i osobní komunikaci? Jak se vyvarovat pořádného trapasu kvůli hrubce v prezentaci? Jak psát texty, i když zrovna nejste psavec?

Vítejte na stránkách on-line kurzu Dvanáct pravidel bezchybné češtiny, který s Vámi v krátké době zrekapituluje vše, co jste se sice naučili, ale už také od školy zapomněli.

Upozorníme Vás na nejčastější omyly v písemné komunikaci, na praktických příkladech a cvičeních si zopakujete pravidla, bez kterých byste už jen správně tipovali, kam čárku napsat a kam nepatří.

Naučte se, jaký rozdíl bude ve významu výrazu 50% a 50 %, proč se v adrese dopisu rozlišuje, zda je první název firmy, nebo jméno konkrétní osoby. Ujistěte se, kdy použít velké V v zájmenu "vy". Proč to všechno?

Bezchybná písemná komunikace je Vaše vizitka v profesním i osobním životě!

Co on-line kurzem Dvanáct pravidel bezchybné češtiny získáte?

 1. Naučíte se nechybovat a používat sebejistě základní pravidla písemné komunikace.
 2. V každé lekci najdete srozumitelný a přehledný výklad bez těžkopádných pouček. Kurz je psán velmi čtivě a srozumitelně.
 3. Otázky a příklady s okamžitým hodnocením správnosti.
 4. Kontrolní otázky a příklady k lepšímu osvojení tematiky, jejichž řešení naleznete v následující lekci.
 5. Certifikát o absolvování kurzu.

Autorem on-line kurzu je:

Mgr. Jan Táborský
 • zkušený lektor češtiny pro Čechy (se zkušenostmi z více než 2000 hodin výuky v akademickém i komerčním prostředí),
 • redaktor a jazykový korektor,
 • své znalosti českého jazyka získal při studiu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy (kde později působil také jako odborný asistent), během pracovních úvazků v Ústavu pro jazyk český a na několika redakčních místech,
 • během své dlouholeté praxe si osvojil způsob výkladu, který je vysoce efektivní, a přesto je plně srozumitelný i laikům a nenudí je.

Komu on-line kurz Dvanáct pravidel bezchybné češtiny nejvíce pomáhá?

Všem těm, kdo si chtějí být jisti svým mluveným i psaným projevem. Je obzláště vhodný pro lidi na vyšších pozicích, manažery, ředitele, pro něž by gramatické chyby mohly představovat velké faux pas. Pro asistentky, pedagogické pracovníky nebo všechny, kdo komunikují písemně a záleží jim na správné a bezchybné kominukaci.

Proč si on-line kurz Dvanáct pravidel bezchybné češtiny objednat?

 • 12 svižných lekcí zasílaných ve Vámi zvoleném intervalu, obsahují vždy pravopisnou, gramatickou a stylistickou část
 • Každá lekce zabere cca. 60 minut Vašeho času
 • Studovat můžete ve Vámi zvoleném čase, místě i tempu
 • Na ukázkách si sami procvičíte hledání a opravy chyb v textu = efektivnější způsob výuky než pouhé dosazování chybějících písmen
 • Upozorníme na nejčastější chyby a omyly v českém pravopise
 • Po absolvování závěrečného testu získáte certifikát

Odpovědní servis zdarma!

Pro všechny předplatitele on-line kurzu nabízíme odpovědní servis zdarma. Nevíte si rady s konkrétní situací? Napište nám, náš zkušený autor, pan Mgr. Jan Táborský, Vám vypracuje odbornou odpověď.