dnes je 16.1.2021

Nový občanský zákoník s komentářem

Váš on-line průvodce novým občanským zákoníkem

Pozor!

1. července 2020 nabyla účinnosti zásadní novela nového občanského zákoníku! Navíc byl novelizován i k 1. lednu 2021. Nový komentář všech změněných paragrafů byl právě vydán!

Zajistěte si Nový občanský zákoník s komentářem!

Nový občanský zákoník představuje bezesporu největší legislativní změnu v naší novodobé historii. Uvedení takto podstatného právního předpisu do praxe znamená vždy mnoho dohadů způsobených zejména nejasností výkladu. Naši autoři pro Vás proto připravili jeho komentované znění, díky kterému si novou problematiku rychleji osvojíte.

Co on-line kniha obsahuje?

On-line kniha obsahuje úplné aktuální znění občanského zákoníku k 1. lednu 2021 a jeho částečný komentář. Komentáře jednotlivých paragrafů jsou doplněny příklady, na kterých naši autoři upozorňují na možné sporné situace z praxe. Nezapomněli jsme zařadit ani aktuální úplná znění souvisejících právních předpisů, postupně budeme také doplňovat další vzory smluv.

Stažení ZDARMA - komentář § 589 Relativní neúčinnost právního jednání

Průběžná aktualizace a doplňování nových témat!

Protože se jedná o problematiku značně rozsáhlou, nebylo možné okomentovat v tak krátkém čase všechny paragrafy. Komentované jsou prozatím tedy jen vybrané oblasti občanského práva, nicméně jejich výklad je podrobný. Během trvání Vašeho předplatného budeme doplňovat komentáře k dalším oblastem, budete mít tak možnost se s tímto významným právním předpisem postupně seznámit.

Předplatné na 12 měsíců         Předplatné na 6 měsíců

 
Nahrávám...
Nahrávám...